ПІД ЧАС ПРИЗУПИНЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ
НАВЧАННЯ НЕ ПРИПИНЯЄТЬСЯ

Виконання навчальних планів освітніх програм здійснюється шляхом використання таких форм дистанційного навчання:
-використання освітніх платформ та онлайн-ресурсів (ippo.kubg.edu.ua, vo.ippo.kubg.edu.ua);
-проведення   вебінарів, конференцій, онлайн-кнсультацій (Zoom, Skype);
-e-mail дистанційне навчання (електронна пошта, Viber, Facebook, Instagram);
-навчання на платформах веб-сервісів Google Classroom та Class Dojo. ;
-перегляд телеуроків;

Також повідомляємо, що вся інформація про електронні освітні ресурси для учнів та вчителів розміщена на сайті Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка ippo.kubg.edu.ua та на сайті «Столичний центр відкритої освіти» vo.ippo.kubg.edu.ua

До уваги учасників освітнього процесу!

З 16 березня 2020 року телеканалом ТРК «Київ» 2 години ефірного часу  відведено для проведення телеуроків: 4 телеуроки по 30 хвилин з різних предметів спрямовано першочергово для учнів випускних 9-х та 11-х класів. Слідкуйте за програмою.  Через Інтернет телеканал можна переглядати, використовуючи он-лайн список відтворення  http://hls-kyivtv.cdnvideo.ru/kyivtv/kyivtv2.sdp/playlist.m3u8 за допомогою плейерів:  VLC Media Pleyer,  Home Player Classiс та інших.

У рамках роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка буде організовано та проведено наступні заходи:

• ІППО створено каталог електронних освітніх ресурсів для учнів та вчителів urok.ippo.kubg.edu.ua.
  • Для учнів 5–9 класів на сайті  kievoit.ippo.kubg.edu.ua  розміщено уроки з курсу інформатики, в тому числі профільного рівня навчання інформатики для 10-11 класів з програмування.
  • Для вивчення окремих тем з української мови та математики учням 11 класів будуть організовані щотижневі вебінари.
  • На сайті «Столичний центр відкритої освіти vo.ippo.kubg.edu.ua  розміщено відкриті електронні освітні ресурси для дистанційного навчання учнів.

УВАГА!

Вже з понеділка, 6 квітня,   одразу на 11-ти телеканалах України для школярів стартують уроки онлайн. Учні 5-11 класів на період карантину зможуть  вчитись просто у себе вдома. Достатньо ввімкнути телевізор і уважно слухати вчителів.

Над телеформатом працювали майже пів сотні вчителів. І вже з понеділка уроки транслюватимуть на одинадцяти загальнонаціональних каналах. Це будуть канали, які не закодовані.

На запис запросили відомих українських зірок, аби викладачам було легше працювати з аудиторією, а учнями-глядачам було не сумно і вони розуміли, якщо матеріал складний, він складний для всіх, навіть для дорослих.

Розклад навчань – доки не закінчиться карантин – шукати потрібно у телепрограмах.